Programma

Locatie: Heerhugowaard/Alkmaar

08.30 uur Ontvangst leerlingen door team FutureFest NHN bij VUE Heerhugowaard

09.00 uur Presentatie

10.00 uur Vertrek naar de bedrijven

10.30 uur Aankomst bij de bedrijven

11.30 uur Einde ronde 1 bedrijfsbezoek

12.00 uur Aankomst op plenaire locatie

12.15 uur Workshops en presentaties bedrijven

13.30 uur Vertrek naar de bedrijven

14.00 uur Aankomst bij de bedrijven

15.00 uur Einde ronde 2 bedrijfsbezoek

15.30 uur Finale in VUE Heerhugowaard

16.00 uur Einde programma

Locatie: Heerhugowaard
08.30 uur Ontvangst leerlingen door team FutureFest NHN bij VUE

09.00 uur Presentatie en trendlezing

10.00 uur Vertrek naar de bedrijven

10.30 uur Aankomst bij de bedrijven

11.30 uur Einde ronde 1 bedrijfsbezoek

12.00 uur Aankomst bij Het Zakenstation

12.45 uur Workshops en presentaties bedrijven

14.00 uur Vertrek naar de bedrijven

14.30 uur Aankomst bij de bedrijven

15.30 uur Einde ronde 2 bedrijfsbezoek

16.00 uur Finale in VUE Heerhugowaard

16.30 uur Einde programma

Pilot FF NHN Basisschool

Locatie: OBS Liereland Alkmaar

Programma:

De leerlingen van groep 8 worden onderverdeeld in 3 groepen. Elke groep gaat langs 3 programma onderdelen:

Onderdeel 1: strandlaken sessie ‘Ontdek wie je bent’

Onderdeel 2: Neem de regie in eigen hand

Onderdeel 3: Reflectie aan de hand van het Waardenspel

Bij elk onderdeel wordt het persoonlijk paspoort ingevuld, waardoor aan het eind van de dag een mooi visueel overzicht is ontstaan.

Locatie: Den Helder, theater de Kampanje

08.30 uur Ontvangst door studenten en team FutureFest NHN
09.00 uur Presentatie app en Regio Quiz
09.45 uur Tour Den Helder
10.45 uur Break
11.00 uur Challenges
11.45 uur Afronding
12.00 uur In gesprek
12.30 uur Einde programma

(programma onder voorbehoud van wijzigingen)

Locatie: De OndernemersCentrale Tuitjenhorn

08.30 uur Ontvangst door FF NHN team

09.00 uur Opening met terug blik op 19 juni

09.15 uur Rondleiding door gebouw

10.00 Pauze

10.15 uur mini FutureLab

11.45 uur Afronding

12.00 uur interviews met studenten

12.30 uur Einde programma

Locatie: VUE Hoorn

08.30 uur Ontvangst door FF NHN team

09.00 uur Opening met terug blik op vorige dagen en regio Quiz

09.10 uur Optredens van oa. One Armed

10.10 Presentatie OfKorse

10.30 uur Pauze

10.45 uur Skype lounge met studenten in oa buitenland

11.10 uur Inspiratiesessies door Pippa en Minh

12.00 uur Afronding programma

12.30 uur Einde programma

Locatie: Heerhugowaard

08.30 uur Ontvangst door FF NHN team

09.00 uur Opening met terug blik op 19 juni

09.30 uur Bezoek langs diverse bedrijven

11.45 uur Vertrek naar Bioscoop

12.00 uur Afronding

12.15 uur interviews met studenten

12.30 uur Einde programma

Locatie: Alkmaar

08.30 uur Ontvangst door FF NHN team in VUE bioscoop

09.10 uur Stand-up comedian

09.20 uur Keynote speaker Patrick van der Duin – STT Nederland

09.45 uur Vertrek teams met busjes naar diverse locaties

14.00 uur Key Note speaker Tony Krijnen, Microsoft Nederland

15.00 uur Aankomst festival terrein HAL25

16.00 uur Terugblik op de afgelopen week en de resultaten challenges

17.00 uur Einde programma